Dumanlı Kuvars Expand

Dumanlı Kuvars Ma-i Billur

Yeni

DUMANLI KUVARS

TOPRAKLAMA  KORUMA  •GÜÇ

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

400,00 TL

Dumanlı Kuvars 

 14. yüzyılda Dumanlı Kuvars taşı zırh, ok ve yay yapımında yaygın olarak kullanılmıştır. Dumanlı Kuvars taşının kişiyi koruduğuna inanılmaktaydı. Dumanlı Kuvars taşı negatif enerjileri etkisiz hale getirme yeteneğine sahiptir. Doğal Yin ve Yang enerjisinin vücuttaki akışını dengeye getirmeye yardımcı olur. Dolunay ritüellerinde önemli yere sahiptir.
 Hem beden hem de ruhu tedavi etmenin bir aracı olarak enerji ile çalışanlar için mükemmel bir taştır. Psikolojik olarak Dumanlı Kuvars taşı, korkuyu giderir, depresyonu yok eder, duygusal sükûnet getirir ve  güven duygusunu arttırır. Tutkunun doğal olarak akabilmesi için kök çakrayı temizler. Dumanlı Kuvars en etkili topraklama ve sabitleme taşlarından biridir ve aynı zamanda meditasyon sırasında titreşimleri yükseltir. Bu koruyucu taşı toprak ve kök çakra ile güçlü bir bağı vardır. Zor zamanları sakinlikle geçirmeye, azmi güçlendirmeye yardım eder. Ruhsal enerjiyi topraklayan ve negatif titreşimleri nazikçe nötralize eden Dumanlı Kuvars jeopatik stresi engeller, elektromanyetik sisi emer, Tüm düzeylerde tasfiyeye ve toksinlerden arındırmaya yardımcıdır. Artık işinize yaramayan şeyleri arkanızda bırakmayı öğretir.

  İntihar eğilimlerini ve cisimleşmiş olmayla ilgili çelişik duyguları dağıtır. Fiziksel bedenin ve cinsel yapının kabullenilmesine yardım eder. Olumsuz duygular ile temas kurmaya gelince, onları nazikçe yok eder. Zihinsel olarak olumlu, pragmatik düşünceyi teşvik eder. Çelişkileri yok eder, konsantrasyonu destekler ve iletişim zorluklarını ortadan kaldırır. Dumanlı Kuvars zihnin alfa ve beta durumları arasında hareketini kolaylaştırır ve zihni meditasyon için temizlemeye yardımcı olur.
-Kas ve sinir dokularına, kalbe yararlıdır.

-Krampları geçirir. Sırtı güçlendirir ve sinirleri kuvvetlendirir.

-Çelişkileri çözer.

-Konsantrasyonu arttırır ve iletişim zorluklarını azaltır.

-Baş ağrıları da dahil olmak üzere her türlü ağrıyı hafifletir.
-Kemoterapinin yan etkilerini gidermede mükemmeldir. 

-Minerallerin asimilasyonuna yardımcı olur ve vücuttaki sıvıları düzenler.
-Dumanlı Kuvars’ın yardımıyla stresi yok etmek çok daha kolaydır
ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve konusunda uzman bir doktor tarafından TAVSİYE, TANI veya TEDAVİ yerine GEÇMEZ. Sağlık sorunlarınız için ve alternatif olarak sağlık yöntemlerine başvurmadan önce tıbbi yardım almalı ve doktorunuza danışmalısınız.
Menü
0 Sepetim
Whatsapp