Kristal Kuvars Ma-i Billur Expand

Berrak (Kristal) Kuvars Ma-i Billur

Yeni

BERRAK (KRİSTAL) KUVARS

•ENERJİ  •NETLİK  •POZİTİFLİK

Daha Fazla Detaylar

550,00 TL

 Dünyanın en bol bulunan minerallerinden biri olan Kristal Kuvars çok çeşitli ortamlarda gelişebilir ve her kıtada bulunabilir. Yer kabuğunun hacminin % 12'si Kuvarstan oluşur. Kristal Kuvars 7 sertlik derecesine sahiptir, bu da onu çok dayanıklı ve çok çeşitli kullanımlar için uygun kılar. Kırılmış Kuvars dan oluşan kum, camın ana bileşenlerinden biridir, ancak Kuvarsın programlanabilirliğinden yararlanan teknoloji endüstrisidir. Frekans kontrollerinde ve elektronik devrelerde kullanılan Kuvars, cep telefonlarında, televizyon alıcılarında, bilgisayarlarda ve daha birçok yerde bulunabilir.
 Kuvars, her koşulda çalışabilen, mineral krallığının en güçlü şifa taşıdır. Kuvars özellikleri tüm çakralarla bağlantı kurabilir. Kuvars, zihni açmaya yardımcı olabilir ve olumsuz bakış açılarını daha aydınlık bir bakış açısına yükseltebilir. Zihin netliğine ihtiyaç duyanlar için, Kristal Kuvars şifa özellikleri enerji tıkanmalarını ortadan kaldıracak ve enerjinin vücutta rahatça akmasını sağlayacaktır. Enerji frekansınızı, yaşamınıza çekmeye çalıştığınız frekansla yükseltmeye ve hizalamaya yardımcı olur.  Depolama kalitesi,  enerji düzenlemesi  ve enerji emişi açısından çok güçlüdür. Kuvars taşı, tarafsızlığı teşvik eder ve bu nedenle algı anlayışını geliştirir. Kendi bakış açınızı güçlendirir ve kendi iç yapınıza uygun gelişmeyi teşvik eder. Kuvars fiziksel, zihinsel, duygusal ve manevi düzlemleri dengeleyip canlandırabilir. Fiziksel boyutu zihinle birleştiren derin bir ruh temizliğini kolaylaştıran bir katalizör görevi görür.Kuvars’ın tüm çakra sistemini açtığını ve manevi olarak daha yüksek bilinç seviyesine ulaşmak için kullanabileceklerini, ayrıca diğer tüm minerallerin enerjisini birbirine bağlamak ve yükseltmek için kullanıldığı bilinmektedir. Frekansı çok boyutludur diğer tüm kristallerle birlikte sinerji içerisinde çalışır.
 
  Kuvars, eşsiz helezonik spiralli kristalin formu nedeniyle gezegendeki en güçlü şifa verici ve enerji arttırıcı taşlardan biridir. Bu taş enerjiyi emer, depolar, boşaltır ve düzenler ayrıca tıkanıklıkları açmak için de mükemmeldir. Elinizde bir kuvars taşı tutmak biyomanyetik alanınızı ikiye katlar. Doğal bir bilgisayar gibi bilgi depolayan bu taş erişilmeyi  bekleyen ruhsal bir kütüphane gibidir.
-Bağışıklık sistemini uyarır ve vücudu dengeye getirir.

-Vücuttaki toksinleri yok etmek ve sindirim bozuklukları için kullanılmıştır.

-Baş dönmesi ve yorgunluk için idealdir.

-Beynin her iki yarısının çalışmasını dengeler.

-Zekayı geliştirir ve netlik katar, konsantrasyona ve hafızanın korunmasına yardımcı olur.

-Dikkat dağıtıcı şeyleri filtreler.

-Kuvars müthiş enerji tasarrufu yapar.
ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve konusunda uzman bir doktor tarafından TAVSİYE, TANI veya TEDAVİ yerine GEÇMEZ. Sağlık sorunlarınız için ve alternatif olarak sağlık yöntemlerine başvurmadan önce tıbbi yardım almalı ve doktorunuza danışmalısınız.
Menü
0 Sepetim
Whatsapp