Pembe (Gül) Kuvars Ma-i Billur Expand

Pembe (Gül) Kuvars Ma-i Billur

Yeni

PEMBE (GÜL) KUVARS

• AŞK  • GÜZELLİK  • BAĞIŞLAMA

Daha Fazla Detaylar

550,00 TL

Gül(Pembe) Kuvars'ın iyileştirici özellikleri Ortaçağ’da tıbbi olarak kullanılmıştır. Gül kuvars bir zamanlar vücudu detoksifiye etmek için kullanılıyordu. Zehirleri gidermek için Gül Kuvars taşları kullanılmıştır. Avustralya’da büyücüler Gül Kuvars taşı ile güçlü iksirler yapmışlardır. Gül Kuvars iksirleri, her derde deva olarak kabul edildi ve kutsal su olarak adlandırıldı.
Gül Kuvars taşı Feng Shui’de ateş enerjisi verir. Ateş enerjisi kişiye canlılık, sıcaklık, aktivite ve coşku verir.  Gül  kuvars taşının titreşimleri meditasyona çok elverişli ılık, sakin bir enerji verir. Vücudu öfke, korku, kızgınlık ve şüphe duygularından arındırır. Olumsuz duyguları bırakmak, sağlıklı ve başarılı bir meditasyon seansının çok önemli bir parçasıdır.
 Gül Kuvars koşulsuz sevginin ve sonsuz huzurun taşıdır. Kalp ve kalp çakrası için en önemli taştır, sevginin gerçek özünü öğretir. Kalbi tüm düzeylerde arındırır ve açar, derin bir içsel iyileştirme sağlar, kendini sevmeyi destekler ve yardımseverlik inancı sağlar. Gül Kuvars İlahi, dünya ve evren ile güçlü bir manevi bağlantı sağlar. Bu taşın titreşimleri umutsuzluk duygularını gidermek ve mutluluk ve uzun ömür hissi uyandırmak için vücudun derinliklerine ulaşır. Eğer aşkı kendinize çekmek istiyorsanız romantik Gül Kuvars’tan başkasına başvurmayın. Mevcut ilişkilerde güveni ve uyumu yeniler, koşulsuz sevgiyi destekler. 
Gül Kuvars negatif enerjiyi nazikçe çeker ve onun yerine sevgi titreşimleri koyar. Empatiye ve duyarlılığı güçlendirir, gerekli değişimlerin kabullenilmesine yardımcı olur. Orta yaş krizi için ideal bir taştır. Gül Kuvars tutmak olumlu ifadeleri geliştirir. Taş daha sonra size amacınızı hatırlatır. Bu harika taş her türlü güzelliğin çabuk kavranmasını destekler. Duygusal olarak en hoş iyileştiricidir. İfade edilmemiş duygular ve aşk yaralarından kurtararak, Artık işe yaramayan duygusal koşullanmaları değiştirerek içselleştirilmiş acıları giderir ve yoksunluk hissini iyileştirir. 
 Bu taş size, kendinizi nasıl seveceğinizi de öğretir ki eğer kendinizi sevilmeye değer bulmuyorsanız bu çok önemlidir. Zira kendinizi sevmedikçe başkalarının sevgisini de alamaz ve sizde onları sevemezsiniz. Gül Kuvars kendini affetmeyi ve kabullenmeyi teşvik eder, kendini güvenmeyi ve sevilmeyi sağlar. Doğum sonrası depresyon ile yeni annelere yardımcı olur ve doğumdan itibaren doğurganlığın iyileşmesini destekler ve doğurganlığı artırır, cinsel sorunları azaltır.
-Gül kuvars fiziksel kalp ve dolaşım sistemini güçlendirir.
-Beden sıvılarındaki yabancı maddeleri giderir.
-Timüs üzerine yerleştirildiğinde göğüs ve akciğer problemlerine yardımcı olur.
 
-Böbrekleri iyileştirir ve baş dönmesinin geçirir.
-Bu taşın doğurganlığı arttırdığına  inanılır.
-Sakinleştirir, güven verir, travma veya krizlerde kullanmak için idealdir.
-Taş ya da iksiri (Gül Kuvars suyu) yanıkların ve kabarcıkların acısını alır ve cildi pürüzsüzleştirir.
-Alzheimer, Parkinson ve yaşlılık bunamalarına iyi gelir.
-Gül Kuvars kullanan kişiye sıcaklık, sevgi, kadınsı enerji verir.
ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve konusunda uzman bir doktor tarafından TAVSİYE, TANI veya TEDAVİ yerine GEÇMEZ. Sağlık sorunlarınız için ve alternatif olarak sağlık yöntemlerine başvurmadan önce tıbbi yardım almalı ve doktorunuza danışmalısınız.
Menü
0 Sepetim
Whatsapp