Ametist Ma-i Billur Expand

Ametist Ma-i Billur

Yeni

AMETİST

• HUZUR  • ARINMA  • KORUNMA

Daha Fazla Detaylar

550,00 TL

Ametist çok zengin bir tarihe sahiptir. Bir çok eski medeniyetin Ametist'in özelliklerinden faydalanmasının bir nedeni olmalıydı.

Ametist, yüksek ruhsal titreşime sahip son derece güçlü ve koruyucu bir Kristaldir. Doğal bir sakinleştirici olan Ametist jeopatik stresi ve çevreden gelen negatif enerjileri engeller. Ametist güçlü şifa ve arındırma özelliklerine sahiptir, ruhsal farkındalığı arttırır. Bağımlılıkları ve her türden engeli yok eder. Bu kristal karar alma mekanizmasını çalıştırır, sağduyu ve içgörü sağlar. Sinir iletilerinin beyne geçişine yardımcıdır. Hafızayı geliştirir ve motivasyonu uyarır. Uykusuzluklarda etkilidir ve rüyalarınızı hatırlamanıza yardım eder. Öfke, kin, korku ve endişeleri yok eder. Kutsal aşkı yüceltir, bencillikten uzaklaştırarak ruhsal bilgeliğe götürür. Sezgileri açar, meditasyon ve öngörü için mükemmel bir kristaldir. Sizi beta beyin dalgalarına alır. 

-Hormonların koruyucusudur.

-Endokrin sistem ve metabolizmanın uyumunu sağlar.

-Organların ve bağışıklık sisteminin arınmasını güçlendirir.

-Mükemmel bir kan temizleyicidir.

-Stresi giderir.

-Deri problemlerinin iyileşmesinde yardımcıdır.

-Uykusuzluğa iyi gelir ve dinlendirici bir uyku sağlar. 

-Fiziksel, zihinsel ve duygusal bedenleri dengeler.

-Ametist psikiyatrik rahatsızlıklara da iyi gelir ancak paranoya ve şizofreni vakalarında kullanılmamalıdır. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve konusunda uzman bir doktor tarafından TAVSİYE, TANI veya TEDAVİ yerine GEÇMEZ. Sağlık sorunlarınız için ve alternatif olarak sağlık yöntemlerine başvurmadan önce tıbbi yardım almalı ve doktorunuza danışmalısınız

Menü
0 Sepetim
Whatsapp