Su Kristalleri Expand

Su Kristalleri

Yeni

Damacana Set

•Ametist  •Pembe Kuvars  •Kristal Kuvars

Daha Fazla Detaylar

200,00 TL

Su, 80 metrelik bir boru sisteminden geçtiğinde, canlılığını kaybediyor. Bu borudaki basınçtan oluşuyor. Suyun evlerimize kadar taşınabilmesi için gerekli olan basınç, suyun kendi hareketliliğini bozuyor. Suda, Çift helezon şeklinde spiral hareket var. Bu da, suyun kristalinin oluşmasını sağlıyor. Suyun spiral hareketine zarar verildiğinde, kristal yapısı da bozuluyor. Kristal şekli olmayan yerde, geometri de yoktur. Böylece bilgi de oluşamaz. Ve neticede canlılık yok olur. 

Her kaynaktan alınan suyun diğerinden farklı bir molekül yapısı vardır, ve maruz kaldığı işlemler sonucu bu bozulsa da dondurup erittiğiniz zaman her biri en baştaki molekül yapısına geri döner. Bu da “suyun hafızası” olduğunun ispatıdır. Doğanın tüm bilgisini hafızasına yazma yeteneği olan suyun insana şifa vermesi de bu bilgisi ve hafızası sayesindedir. 

Kristal taşlar yeryüzünün kayıtlarını tutan adeta dünyamızın DNA’sıdır ve son derece etkilidir. Elektromanyetik dalga boyundaki enerjiyi emip,saklayarak yayabilir.Merkezindeki atom ve etrafında dönen parçacıklar belli bir frekansta titreşerek taşın enerjisini oluşturur. Bizler de suyun hafızasını suya geri kazandırmak için kristal taşları kullanmaktayız.

Menü
0 Sepetim
Whatsapp